Kiralık Villa Alanya ve Belek

Kiralık Villa Alanya ve Belek

Kiralık Villa Alanya ve Belek. Villalarimiz Alanya, Belek ve Antalya bölgesinedir. Merkeze aşağı yukarı 1000 m ile 2000 m mesafededir ve bir site içerisinde yer almaktadır. Villalar site içerisinde ve yan yana olmasına rağmen aradaki ağaçlandırma ve panel duvarlar sayesinde müstakil bir konum sağlamaktadır. Terasları şemsiye ve şezlonglarla donatılmış özel havuzunun etrafında akşamları mangal yapmanın keyfi yapmaya uygundur. Villalarımız 6,7 veya 8 kişiliktir. Rent24 villaların portföyünde toplam 23 adet özel havuzlu kiralık villanın bulunmaktadır Belek bölgesinde. Bu villaların hepsinin donanımı birbiriyle benzerdir. Lüks iç dizaynı bulunan villalarımızda tüm odalarda klima mevcuttur. 3 banyosu bulunan villalarda bir yatak odasında ebeveyn banyosu yer almaktadır. Fiyatların içinde elektrik ücreti ve bir defaya mahsus ödenmesi gereken 150,-TL temizlik ücreti dahil değildir. Temizlik ücreti girişte tahsil edilir, elektrik ücreti ise girişte çıkışta sayaç kontrolü yapılarak çıkışta depozitonuzdan kesilir.

Kiralık Villa BelekVillalarımız dan Belek merkezine arabanızla ulaşmanız sadece 5 dakikanızı alacaktır. Belek kiralık villala arasında en çok talep gören villalarımızın başında gelmektedir

Giriş saatleri saat 15:00 ve Çıkış saatilerı saat 10:00 dur, Sizden eve girişte usulen 500 TL depozito alınır ve bu ücret büyük bir hasar olmadığı sürece evden çıkarken size aynen iade edilir. Şartlar ve koşullar: Rezervasyonunuzun kesinleştirilebilmesi için 2 gün içinde toplam konaklama ücretinin 40 ını havale yoluyla depozito olarak ödenmesi gerekmektedir. Geri kalan bakiye nin ödemesi giriş sırasında nakit Olarak Evsahibine veya Yetkili kişiye yapılır. Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için muhakkak ön ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kiralık Villa BelekKiralik villa24 - Yazlık kiralama COPYRIGHT 2006-2021