Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


1. Yazlık eve giriş ve cıkış saatleri nelerdir?
Genelde yazlık ev / daireye giriş saati öğleden sonra saat 14.00 ile 18.00 arasıdır ve cıkışlar saat 10.00 ile 12.00 kadardır. Detaylı bilgiler size onay formunda belirtileçektir.

 

2. Yazlık dairelerin Depozitosu nekadardır?
Bazi ev sahipleri yazlıklarının kiralamasında depozito talep ediyorlar. Bunlar 150,- TL ile 550,- TL arası değişiyor ve evin büyüklüğü ile alakalıdır. Eve girişte alınır ve büyük bir hasar olmadığı sürece tatilinizin bitiminde aynen iade edilir. 

 

3. Yazlık ev / daire icin bir yol tarifi verilecekmidir?
Evet, kapora ödemesi alındıktan sonra size bir yol tarifi yolanacaktır. 

 

4. Yazlık ev kiralamada Kapora nekadardır?
Kaporanın yüksekliği toplam Fiyatın 40%-50%, geri kalan meblağ Anahtar tesliminde ödenecektir. Detaylı bilgiler her evin ayrıntısında belirtilmiştir.

 

6. Kira bedelinin dışında baska ek maliyetler varmıdır? 
Kira bedelin dışında bazı yazlıklarımızda son temizlik üçreti, kulanılan elektrik alınır ama her yazlıkta bu farklılık gösterebilir, detaylı bilgiler her evin ayrıntısında belirtilmistir.

 

7. Ödemeyi nasıl yapabilirim?
Ödemenizi hesabımıza havale edebilirsiniz, geri kalanıda anahtar tesliminde peşin olarak veya kiralamak istediğiniz yazlığın detaylı bilgilerinde belirtilmistir. Ödeme seçenekleri: Havale, peşin, paypal. (Bazı yazlıklarımızda değişik ödeme şartlari mevcut olabilir).

 

8. Eve giriş ve cıkış günleri hangi gündür?
Eve giriş ve çıkışlar her gün yapılmaktadır, herhangi bir kısıtlama yoktur.

 

9. Rezervasyonumu iptal etmek istediğim zaman yaplan ödemeyi geri alabilirmiyim?
40 gün öncesine kadar yapılan iptalerde toplam kira bedelinden 15 % işletim üçreti kesilir ve geri kalan ödeme iade edilir (yurtdisi havalalerde ek olarak 65 TL havale ücreti kesilir) 30 gün öncesine kadar toplam meblağdan 25 % kesilir ve geri kalan ödeme iade edilir, 21 gün öncesine kadar yapılan iptalerde toplam meblağnın 80 % kesilir ve geri kalan ödeme iade edilir 20 gün öncesine kadar yapılan iptalerde ödenen meblağ geri ödenmez.Kiralik villa24 - Yazlık kiralama COPYRIGHT 2004-2019