Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


1. Yazlık eve giriş ve cıkış saatleri nelerdir?
Eve giriş saatleri öğleden sonra saat 15.00 ile 19.00 arasıdır ve cıkışlar saat 10.00 ile 11.00 kadardır. Detaylı bilgiler size onay formunda belirtileçektir.

 

2. Yazlık dairelerin Depozitosu nekadardır?
Evin büyüklügüne göre degisiyor, ortalama 700,- TL ile 1600,- TL arasıdir. Eve girişte alınır ve büyük bir hasar olmadığı sürece tatilinizin bitiminde aynen iade edilir. 

 

3. Yazlık ev / daire icin bir yol tarifi verilecekmidir?
Evet, kapora ödemesi alındıktan sonra size bir yol tarifi yolanacaktır.

 

4. Yazlık ev kiralamada Kapora nekadardır?
Kaporanın yüksekliği toplam Fiyatın 50%, geri kalan meblağ Anahtar tesliminde ödenecektir. Detaylı bilgiler her evin ayrıntısında belirtilmiştir.

 

6. Kira bedelinin dışında baska ek maliyetler varmıdır? 
Kira bedelin dışında bazı yazlıklarımızda son temizlik ücreti, kulanılan elektrik, kulanılan su ücreti alınır, ama her yazlıkta bu farklılık gösterebilir, detaylı bilgiler her evin ayrıntısında belirtilmiştir.

 

7. Ödemeyi nasıl yapabilirim?
Ödemenizi hesabımıza havale edebilirsiniz, geri kalanıda anahtar tesliminde peşin olarak veya kiralamak istediğiniz yazlığın detaylı bilgilerinde belirtilmistir. Ödeme seçenekleri: Havale, peşin, paypal. (Bazı yazlıklarımızda değişik ödeme şartlari mevcut olabilir).

 

8. Eve giriş ve cıkış günleri hangi gündür?
Eve giriş ve çıkışlar her gün yapılmaktadır, herhangi bir kısıtlama yoktur.

 

9.Rezervasyonumu iptal etmek istediğim zaman yapılan ödemeyi geri alabilirmiyim?
50 gün öncesine kadar yapılan iptalerde yapılan ön ödeme (40% ile 50% arası) dan 100 TL işletim üçreti kesilir ve geri kalan ödeme iade edilir (yurtdışı havalalerde ek olarak 68 TL havale üçreti kesilir).

30 gün öncesine kadar yapılan iptalerde ödenen kaporanın 30 % kesilir ve geri kalan ödeme size iade edilir.

21 gün öncesine kadar yapılan iptalerde ödenmiş olan kaporadan toplam meblağnın 40 % kesilir ve geri kalan ödeme iade edilir.

20 gün öncesine kadar yapılan iptalerde ödenen meblağ geri ödenmez çünkü ev sahibine ödeme yapılmıştır. Bunun için bir seyahat sigortası yapmanızı öneriyoruz.

Örneğin: Tatiliniz 5500 TL tutuyor, 40% kapora ödemesi 2200 TL dir. 50 gün öncesine kadar iptalde 100 TL kesilip kalan meblağ iade edilir. 30 gün e kadar olan zamanlarda 880 TL kesilir ve kalan iade edilir. 20 gün öncesine kadar iptalerde iade yapılmaz.Kiralik villa24 - Yazlık kiralama COPYRIGHT 2006-2021